Dlaczego Sethanon

Zapewne część z Was zastanawia się skąd taka nazwa mojej strony i co ona oznacza. Sprawa jest wyjątkowo prosta. Od dzieciństwa uwielbiałem książki Raymond E. Feist’a, a szczególnie sagę o czarnoksiężniku. Zapraszam każdego do zapoznania się z biografią i twórczością tego Wyjątkowego Pisarza.

Sethanon to tajemne miejsce gdzie splatają się losy całego świata a nawet światów. To miejsce o którym mówią bogowie. To miejsce które jest osnową wspaniałych historii. W dzieciństwie bardzo chciałem dam dotrzeć i zobaczyć na swoje oczy cuda opisywane w książkach Pana Raymonda. Mam nadzieję, że i ty wybierzesz się kiedyś w podróż do Królestwa Wysp i zapoznasz się z Tą Fantastyczną Historią. Naprawdę wystarczy poszukać.

Dla mnie ta strona Sethanon to takie miejsce gdzie splatają się losy wszystkich moich działań oraz wydarzenia dotyczące mojej osoby. Podróże, książki, opowieści i wszystkie dobre myśli jakie mam w sobie. Przeplata się świat zawodowy jaki i moje przygody z genealogią czy poezją, twardym zarządzaniem i miękkimi podróżami. Niby taki groch z kapustą ale tak naprawdę to kwintesencja mojej różnorodności.