Kilka słów o mnie

Wojciech Górecki – Na co dzień pracuję w jednym z większych banków jako szef zespołu doskonałych specjalistów. A prywatnie staram się podróżować po świecie zwiedzając coraz to ciekawsze zakamarki świata. Podróże to moja pasja i mój uśmiech. Bo czymże było by życie bez poznawania nowych miejsc i nowych ludzi. Na tej stronie znajdziecie trochę zdjęć i opowieści z moich podróży. Chętnie też podzielę się moimi pomysłami i poradami na temat podróżowania – wystarczy że zapytacie.

Poza podróżami bardzo lubię filmy i książki. Zresztą nazwa tej strony nawiązuje do jednej z najfajniejszych serii pisarskich jakie znam – szczegóły znajdziecie tutaj. Pochłaniam książki i filmy w ilościach hurtowych. Uwielbiam oglądać seriale które oglądam po kilka kilkanaście odcinków za jednym wieczorem. Zawsze potem się to odbija na porannym wstawaniu. Co do książek to jest bardzo podobnie. Książka nie może czekać na przeczytanie… ma być przeczytana, pochłonięta, wręcz zjedzona błyskawicznie.

Zabawa słowem – bo inaczej tego nazwać nie można. Od czasu do czasu tworzę wierszyki czy fraszki choć zapewne prawdziwi Poeci i Autorzy uznali by to za nadużycie. Myślę że z czasem na tej stronie pojawią się różne moje wybryki pisarskie w miarę powstawania kolejnych zabaw. Zdarzyło się również tak, że zebrałem małą część swojej zabawy słownej w tomik poezji. Można go nabyć w różnych księgarniach internetowych czy na stronach Apple Book.

Bardzo ważną część mojego życia zajmuje Fundacja Poland helps Poland. Jestem jej fundatorem i czynnie uczestniczę w różnych przedsięwzięciach jakie prowadzi fundacja. Zapraszam wszystkich serdecznie na stronę Fundacji i mam nadzieję, że Wy też pomożecie Poland.

Mam nadzieję że z czasem uzupełnię tą stronę o stosowne linki tak by sprawniej można było wyszukać odpowiednie materiały.